Tisztelt Támogatónk! Kedves Együttműködő Partnerünk!

2017. december 06. - Olajos

Köszönettel és önzetlen szándékkal, a Karácsony és a közelgő Szilveszter alkalmából meghívjuk Önt és kísérőjét, valamint kedves munkatársait. Örűljünk együtt egy hangulatos ünnepi műsor által!

Kérjük szíveskedjen kinyomtatni,és plakátunk által megismerhetővé tenni a programot.

Rotary Mikulás

2017. december 01. - Olajos

mikulas.jpg

Az idén kicsit hamarabb, december 1-én vártuk szeretettel a gyerekeket a Jósa András Múzeummal közös szervezésű Mikulás napra.

Díjnyertes a játszóterünk!

2017. november 29. - Olajos

16_.jpg

Az Integrált játszótér - a Rotary Club Nyíregyháza eddigi legnagyobb projektje -, a XIX. Magyar Ingatlanfejlesztési Nívódíj Pályázaton a 24 befogadott pályázat közül, a „Közterület megújítás" kategória I. helyezettje lett és emellett a Lakásvásár Média csoport különdíjasa. Ezzel lehetőségünk nyílt a nemzetközi versenyen való részvételre is.

Együttműködési megállapodás

2017. november 23. - Olajos

josaa_muzeum.jpg

A sajtó segítsége nélkül jótékonysági tevékenységet aligha lehetne végezni, hiszen fontos, hogy a megye lakói tudomást szerezzenek a karitatív tevékenységekről - emelte ki a sajtó szerepét a jótékonysági akciókban a Rotary Klub elnöke az aláírást megelőző sajtótájékoztatón. Az eseményről a Városi Tv Híradója is beszámolt.

Közös főzés az Oltalom átmeneti szállón

2017. november 23. - Olajos

oltalom_fozes_17.nov_.jpg

A klubunk felajánlásaként megvalósult közös főzés elérkezett az idei utolsó alkalomhoz. Fekete Tibor és Olajos József, feleségeik és a szálló lakói társaságában töltöttek el egy kellemes estét főzéssel, beszélgetéssel, ahol a vacsora mellett a lakók életének nehézségei és vidámabb pillanatai is szóba kerültek. Egy sikeres programsorozat zárult le ezzel abban a reményben, hogy később még lesz alkalmunk folytatni.

Október 23.

2017. október 24. - Olajos

csonka_ferenc_es_az_earlyact.jpg

A Kazinczy Ferenc Tagintézmény EarlyAct klubjának tanulói megható műsort adtak október 23-a tiszteletére. Diczkóné Untener Mónika szervezésében jelen voltak klubunk tagjai is.

Csonka Ferenc előadása gyerekeknek

2017. október 23. - Olajos

csonka_ferenc_es_az_earlyact.jpg

Csonka Ferenc a Fehérbot Sportegyesület vezetője tartott előadást a Kazinczy Ferenc Tagintézmény EarlyAct Klubjának, aki gyerekkora óta látássérült.

Early Act projekt

2017. október 16. - Olajos

early_act_nyirvv_nyeremeny.jpg

Az EarlyAct Klub éves projektje a környezetvédelem, az iskolai környezet szebbé tétele. Ezért pályázott a klub olyan eszközökre, amelyek segítségével az iskolai környezetet otthonosabbá, és szebbé tudják tenni a tanulók. Az elszáradt levelekből komposztot készítenek, majd virágot nevelnek belőle. A NYÍRVV által kiírt Közösségi komposztálási pályázat eredményeként meg is  érkeztek a Kazinczy Ferenc Tagintézmény EarlyAct Klubjához az elnyert eszközök.

Kerékpártúra gyerekekkel

2017. szeptember 26. - Olajos

kerekpartura.17.09.jpg

Fantasztikus biciklitúrán vettek részt az EarlyActos gyerekek, melyet a nyíregyházi Rotary Club szervezett Tokajba. A két napos programon volt szalonnasütés, hegymászás, fagyizás, séta és sok-sok móka, kacagás. Felejthetetlen élményekkel tértek haza a Kazinczys diákok, akikre nagyon büszkék voltunk, mert fegyelmezettek és kitartóak voltak.

A Szabolcs megyei Rotary Clubok fát ültettek a Világelnökkel

2017. július 18. - Olajos

a_nyiregyhazi_club_is_elultette_fajat_2.jpg

Július 2-án Magyarországra látogatott Ian Riseley, a Rotary Világelnöke és Felesége Juliet. A Világelnök a Szentendrei Skanzenben a magyar Rotary Clubok képviselőivel fát ültetett; a Szegedi Gyermekklinikán a „Gift of Life" „Ajándékozz életet!" program keretében megmentett gyermekekkel és orvosaikkal találkozott. Szentesen a Magyar Rotary Családi Konferenciáján megismerkedett az Ifjúsági Klubok és a Rotary Hölgy Klubok programjaival. Ezt követően Áder János köztársasági elnökkel tárgyalt. (szerző: Nyéki Zsolt főszerkesztő, Kelet-Magyarország)