Hatalmas segítség lesz a nyíregyházi COVID Ambulanciának a Rotary Club legújabb gyűjtése

2020. november 25. - halasz

cikk6.jpg

Ebben az évben igazán nagy felelősség hárult az egészségügyi dolgozókra. A nyíregyházi Jósa András Oktatókórház COVID Ambulanciáján munkát végzők számára idén több, különböző segítség is érkezett civilek és vállalkozók részéről egyaránt.

SEGÍTSÜNK KÖZÖSEN!

segits.jpg

A koronavírus elleni küzdelemben a Covid osztályon dolgozók és a Mentőszolgálat munkatársai egyre nagyobb terhelésnek vannak kitéve, egyre nehezebb helyzetben látják el mindennapi feladataikat.
Erőn felül, szívvel-lélekkel a tőlük elvárható legnagyobb odaadással végzik munkájukat.

Rotary Cserediák Program 2021 / 2022 év

Rotary Cserediák Program 2021 / 2022 év

Nyíregyházán ragadt a vírus miatt az argentin cserediák, de egy cseppet sem bánja

01brunotorres.jpg

Az argentin cserediák nagylelkűen lemondott a repülésről társai javára, akik már nagyon hazavágytak.

Életre szóló kaland fiataloknak

2020. november 13. - halasz

cikk5.jpg

A Rotary cserediákprogramjára november 30-áig adhatják le az előjelentkezést a középiskolások.

Meseolvasás a Vakok Egyesületénél

2020. november 12. - halasz

cikk4.jpg

A Vakok Egyesületének felkérésére a Rotary Club Nyíregyháza néhány tagja téli mesét olvasott fel, egy készülő hangoskönyvhöz.

Ismét baráti gesztust tett a Rotary csapata

2020. október 15. - halasz

cikk3.jpg

Nemrég, október 3-án ünnepelte a németség a német egység 30. évfordulóját, és az örömükben mi, magyarok is minden évben joggal osztozhatunk. Az esemény alkalmából a Nyíregyházi Rotary Club egy kis csoportja is csatlakozott a megyeszékhely testvérvárosának, Iserlohnnak az ünnepi programjához, tudatta lapunkkal dr. Marsi Edit, a Nyíregyházi Iserlohn -Bizottság elnöke.

Emlékfa ültetés

2020. október 06. - halasz

cikk2.jpg

Az RC Nyíregyháza frissen avatott EarlyAct Clubja, ma emlékfát ültetett az iskola udvarán.

Továbbadták a lángot

2020. október 04. - halasz

cikk1.jpg

Hazánkban először avattak olyan Inter­act-osokat, akik korábban az EarlyAct Clubban vállaltak szerepet.

Közös, nagy fagyizás

2019. június 02. - Olajos

fagyizas_2019.jpg

Idén is 160 nyíregyházi kisiskolás gyermeket hívott meg egy fagyizásra a Rotary Club Nyíregyháza. Nagyszerű hangulatban, kellemesen telt el az idő az Omnia kávézóban, ahol nagy adag jéghideg édességgel, rendkívül kedvesen fogadtak bennünket.